Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-10, 21:11   #7
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Ja równiez jestem fanką NaturVital.Mam dwie odzywki:zieloną szałwiową - wygładzajacą i nawilżającą oraz niebieską do słabych i wypadających włosów z mnóstwem ekstraktów i witamin.Obie są świetne.
Dzisiaj kupiłam sobie maskę o której wspominała truskawkowawiosna,jutro będę testować.
Po głowie chodzi mi jeszcze maska aloesowa i takiż szampon
a jak oceniasz odzywki? ja mam dlugie wlosy i dosc szybko zuzywam odzywki i maski- szkoda, ze Natur Vital jest stosunkowo drogi jak na drogeryjne kosmetyki

wiele sie na wizazu razy spotkalam z opinia, ze na szampon wydawac wiecej niz kilka zl to glupota, lepiej inwestowac w maski i odzywki. nie zgadzam sie z tym, bo czuje roznice. w moim przypadku porzadny szampon= mniejsza potrzeba wydawania kasy na inne kosmetyki do wlosow, nie musze uzywac specjalnie wygladzajacych masek itp.

Natur Vital mnie urzekl i jak tylko fundusze pozwola, bede testowac dalej piszcie dziewczyny jak juz cos testowalyscie, nie kazdy lubi pisac recenzje na KWC (np. ja )

czaje sie na szampon aloesowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując