Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 21:22   #8
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a jak oceniasz odzywki? ja mam dlugie wlosy i dosc szybko zuzywam odzywki i maski- szkoda, ze Natur Vital jest stosunkowo drogi jak na drogeryjne kosmetyki

wiele sie na wizazu razy spotkalam z opinia, ze na szampon wydawac wiecej niz kilka zl to glupota, lepiej inwestowac w maski i odzywki. nie zgadzam sie z tym, bo czuje roznice. w moim przypadku porzadny szampon= mniejsza potrzeba wydawania kasy na inne kosmetyki do wlosow, nie musze uzywac specjalnie wygladzajacych masek itp.

Natur Vital mnie urzekl i jak tylko fundusze pozwola, bede testowac dalej piszcie dziewczyny jak juz cos testowalyscie, nie kazdy lubi pisac recenzje na KWC (np. ja )

czaje sie na szampon aloesowy
Jak już wspominałam wczesniej odżywki są naprawdę świetne.
Zielona - szałwiowa jest bardzo leciutka,nie obciąza włosów i daje obiecane w nazwie nawilżenie i blask.Ma krótki,prosty skład bez silikonów,ekstrakt z szałwii wysoko w składzie.Myśle jednak że bardziej nadaje się do zdrowych włosków aby utrzymac je w dobrej kondycji,do zniszczonych bedzie za słaba
Niebieska jest troszeczkę cięższa,ale naprawdę odrobinkę,ma w składzie jeden silikon cyclomethicone.Włosy po niej sa mięciutkie i bardzo błyszczące.
Myję włosy głównie odzywką i obie z nich sprawdzaja się przy tej metodzie znakomicie ponieważ nie obciążają.
Jutro przetestuję maskę i dam znać jak efekty.Maska ma dwa silikony cyclomethicone i amodimethicone więc częściej będe musiała używać szamponu.
Mam zamiar kupić aloesowy.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując