Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-25, 10:32   #26
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny No, nareszcie się wątek rusza

Ja po prawie 4 miesiącach stosowania kosmetyków NaturVital, w dalszym ciągu uważam, że zakup tych produktów byłą najlepszą decyzją, jaką podjęłam w kwestii pielęgnacji włosów zniszczonych. W ciągu tych 4 miesięcy moje włosy wyraźnie się zregenerowały, wygładziły, są takie bardziej elastyczne i naprawdę od wielu lat takich nie miałam

Ja mam maskę aloesową oraz odżywkę z szałwią i żeń-szeniem-ta jest genialna! Włosy takie mięciutkie po niej, rewelacja.

Mnie skończył się szampon aloesowy, więc kupiłam ten niebieski, ale do włosów suchych i uważam, że też jest świetny

Dokupiłam do tego też serum Pantene Color Exclusive - 6 zł/30 ml. Bardziej z ciekawości. Strasznie zachwalane, ma silikon w składzie, ale nie jest najgorsze, aczkolwiek , gdy się skończy pozostanę tylko przy produktach NaturVital, które nie są testowane - w przeciwieństwie do Pantene - na zwierzętach.

Ja mam jeszcze pół opakowania maski aloesowej, a używam raz w tygodniu na jakieś 10-15 minut. Jak tylko się skończy kupię tę niebieską. Dziewczyny, a jeśli chodzi o odżywki, czy w Waszych Naturach też są tylko odżywki z szałwią i żeń-szeniem? Bo ja innych odżywek NaturVital nie widziałam, tylko tę.

Może za jakiś czas, wypuszczą nowe serie?
Co do odżywek, to u mnie są niebieska i zielona, i maski też niebieska i zielona
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując