Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 09:36   #2797
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wykorzystane lakiery:
baza eveline diamentowa+seche vite
max factor 43 odyssey blue, 44 graffiti
sensique fantasy glitter green garland
cantare 60 sec granatowy brokat
Hm... podoba mi się, chociaz sprawia wrażenie takiego mega chłodnego...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja skracam pazurki...
Why?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
swoją drogą oburzyło mnie jego stwierdzenie 'kobieta jest tak naprawdę kobietą tylko przez 3 dni, kiedy jest płodna', sankju weri macz, idę dalej zmywać gary, jestem od robienia dzieci tak samo jak wypowiedziane z ust księdza 'jak suka nie da to i pies nie weźmie'

Kobieta jest zamkiem, facet jest kluczem, jak klucz otwiera wiele drzwi to jest super klucz... Jak zamek otwiera się wieloma kluczami to jest to d*py... Ot logika. Nie ogarniam... no ale ja nie jestem katoliczką... A i jeszcze jabłkiem jest. Jak już ktos nadgryzł to nikt go nie zechce.

Swoją droga ja w LO chodziłam na religię bo mnie zmuszono... Ale nie modliłam się, dyskutowałam z katechetką, tylko to spoko kobieta była. Kartkówki pisałam jak każdy inny, wiadomo że tam gdzie trzeba było wyłuszczyć poglądy kościoła to to robiłam, tam gdzie swoje to też się nie krępowałam, z tym że z uzasadnieniem i bez focha. Wiecie co miałam z reli na świadectwie? Okrąglutką szósteczkę Nie za poglądy, nie za klepanie paciorków. Ot tak, bo katechetka miała olej w głowie i nie indoktrynowała.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

ktoś jeszcze?
I ja! I ja!
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Kurcze, to niemożliwe, ale chyba przez miesiąc urosła mi płytka? Czy mi się wydaje?
Możliwe
Super

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hehehe. Pytam, bo ja po pseudoefedrynie i antyhistaminkach jak zyrtek chodze jak zombie
Się wtrącę... Mam to samo... Za to leki z feksofenadyną są skuteczne i nie mulą. Ale to wiadomo że każdy organizm reaguje inaczej. Niemniej wypróbować nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie przesadziłam? Nie są zbyt strojne, jak na co dzień do szkoły?
O nie, są śliczne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pomysł nie jest zły, ale pewnie ostatni na liście do realizacji

...
Co masz ladnego??
No, kiedyśtam... może na którąś rocznicę.

Co? Ja? Gdzie? Że mani? A to wrzuciłam do tamtego posta bo najpierw zapomniałam dodać ale się zreflektowałam. Chyba że Ty nie o tym...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora