Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 10:05   #2808
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3795900 9]Swoją droga ja w LO chodziłam na religię bo mnie zmuszono... Ale nie modliłam się, dyskutowałam z katechetką, tylko to spoko kobieta była. Kartkówki pisałam jak każdy inny, wiadomo że tam gdzie trzeba było wyłuszczyć poglądy kościoła to to robiłam, tam gdzie swoje to też się nie krępowałam, z tym że z uzasadnieniem i bez focha. Wiecie co miałam z reli na świadectwie? Okrąglutką szósteczkę Nie za poglądy, nie za klepanie paciorków. Ot tak, bo katechetka miała olej w głowie i nie indoktrynowała.

(...)
Się wtrącę... Mam to samo... Za to leki z feksofenadyną są skuteczne i nie mulą. Ale to wiadomo że każdy organizm reaguje inaczej. Niemniej wypróbować nie zaszkodzi

(...)

No, kiedyśtam... może na którąś rocznicę.

Co? Ja? Gdzie? Że mani? A to wrzuciłam do tamtego posta bo najpierw zapomniałam dodać ale się zreflektowałam. Chyba że Ty nie o tym... [/QUOTE]

To był wyjątek potwierdzający regułę.....


A tak- Telfast łykałam kiedyś. jest ok


Tez tak mówimy..... szczęście zgubił kiedyś niestety swoją podczas zakupów, i tak juz kilka lat planujemy.....


Tak ja o mani
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Zaczęłam przeglądać blog... ejj dlaczego zapuściłam takie szpony? i nikt jmi nie pow8iedział ze są taaaaaaaaaaaaaaaaakie długie?

Mówię. Za długie :P Albo za kwadratowe. Niepotrzebne skreślić


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dzięki za wsparcie dla migdałków

No BA!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora