Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 10:30   #2810
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!




[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37956860]Hejka Misiaczki
Miłego dnia wszystkim !
PS.Ja jutro mam poprawę z chemii [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Ale jestem zła. Przymierzyłam dzisiaj piękną szmaragdową sukienkę w Zarze - wyglądałam pięknie, zero marszczeń, fałdek no cudo. Nie kupiłam jej, ponieważ stwierdziłam, że założę ją tylko kilka razy a teraz żałuję...
Okazja zawsze się znajdzie Pięknych sukienek nigdy za mało

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Bry
Alik

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3795848 3]
Essence 126 date in the moonlight i Wibo Expres growth nr 451. Środkowy do poprawki bo niechcący zjechałam za bardzo od strony wskazującego I muszę niestety skrócić bo zaczynam sobie krzywdę robić i nie sposób pisać na klawiaturze. Na zwykłej pecetowej jeszcze ujdzie ale na lapku nie trafiam w ogóle w klawisze... [/QUOTE]

Niesamowicie teraz wyglądają Mru

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Cześć

Loli złap łądne swiatło i pokaz pazurki

A ja dziś zaczełam szukać "długości idealnej" moich paznokci. I doszłam do wniosku, że to chyba 1,6 cm(jeśli chodzi o palce środkowe) poniżej zdjęcie obrazujące ich długość "idealną". A waszym zdaniem krótsze / dłuższe wyglądają najlepiej?
Moim skromnym zdaniem, taka długość to max Bardzo ładnie te miętowe wyglądają to fakt. Mnie osobiście baaaardzo podobają się kwadraty krótkie z długą płytką. Aczkolwiek jak się ma mocno przyrośnięte pazurki, to nie zawsze da radę tak Wydaje mi się, że (poza kilkoma wyjątkami, jak np. pazurki Złej) kwadraty najczęściej ładniej wyglądają krótkie. Właściwie nie wiem po co tak się rozpisuję, jak wszystko co chciałam ujęłam w pierwszym zdaniu

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Dokładnie

To też
I dobra herbata. Duuuużo dobrej herbaty
No i lakiery, ale to wiadomo... Wychodzi na to, że bardzo przekupna jestem
Ooooo tak dużo dobrej herbatki

I ja też
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora