Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a jaka była Twoja motywacja?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-30, 14:25   #7
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: a jaka była Twoja motywacja?

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Ooo Może napisz jak wygląda Twoja dieta? Obstawiam, że to bardziej racjonalne, zdrowe odżywianie, stąd ten komfort
Dokładnie tak
Mój tż twierdzi, że mam na tym punkcie obsesję, ale to nieprawda . Tak naprawdę moja dieta opiera się na stałej zmianie nawyków + ćwiczenia. Nauczyłam się czytać składy, kiedyś ufałam temu, co jest napisane z przodu, ale to zwykły marketing. Dużo więcej informacji znajduje się na odwrocie opakowań i po prostu staram się wybierać, to co najbardziej wartościowe. Najbardziej unikam mąki pszennej i cukru. Kiedy mam ochotę na słodycze stawiam raczej na gorzką czekoladę (a kiedyś nienawidziłam ), ciasteczka z mąki orkiszowej "słodzone" miodem, albo owsiane . W niedługim czasie mam zamiar sama takie upiec . Oczywiście, grzechy mi się zdarzają, tak jak wczoraj zjadłam z chłopakiem żelki, mam też słabość do rodzynek w czekoladzie, ale nie popadajmy w paranoję, raz na jakiś czas można sobie pozwolić. Odstawiłam smakową wodę, soki, napoje gazowane, piję teraz tylko wodę niegazowaną i oduczyłam się słodzić herbatę . W skrócie, nie jem tego, czego nie lubię, ale staram się jak najzdrowiej i widzę w lustrze, że wychodzi mi to na dobre
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując