Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podwiązanie jajowodów?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 15:00   #24
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Podwiązanie jajowodów?

Cytat:
Napisane przez Malita_Cdz Pokaż wiadomość
ja powiem tak każda kobieta dojrzewa do tego aby zstac mama to p o raz decydujac sie załozycf rodzine tzn. wyjsc za maz musiałas liczyc sie z tym ze dzielisz sowje zycie z 2 czlowiekiem a ponadto wiaze ssi4e to z rozbudowa rodziny co jest naturalne

nie możesz być egoistka i mylsec o tmy ze nie4 chcesz miec dziecka bo nie wiesz jak to je4st je mieć

nie polecam Ci podwiazania jajników bo to wiąże sie z burzą hormonalna w Twoim oprganiźmie ;/ nie wie4m czy widzialas kobiety ktore zastosowaly7 taka metode antykoncepcji ale to wiaze sie z otyłościa problemamai z traczyca oraz innymi narzadami wydzielajacym ihormony

a co wiecej raz jeszcze zastanów sie nad powodami dla których nie chesz miec dzieci i jesl isa one czysto egoistyczne - boisz sie o figure itp. radze - zmądrzej bo tego typu kwestie mozna zaltwic ciwczeniam idieta i jelsi kochasz naprawde meza powinnas jedan byc bardziej przychylna urodzeniu dizecka

miłośc nie jest egoistyczna i próżna zapamietaj a dzieck oto owoc milosci
wydaje mi się, że nie tobie oceniać czy to egoistyczna decyzja, czy nie!!! Nie sądzę żeby kobieta, która decyduje się na tak drastyczną ingerencję w swój organizm, nie zdawała sobie sprawy z ewentualnych konsekwencji. Operacji nie przeprowadza się ze względu na chwilowy kaprys.


Cytat:
Napisane przez Malita_Cdz Pokaż wiadomość
gor dziewczyn w tym wiele moich koleznek i ja przyjmuje tabletki Yasmin ktre kosztuje co prawda 50 zł ale maja minimalna dawke hormonów ja tylk ow pierwszym dniu przyjmowania zle soie czulam inna koelznaka miala przez kolo 2 miesiace czeste bole glowy i nudnosci ale przeszlo i jnormalnie funkcjonuje wiec radze spróbować
to ciekawe, bo w Yasmin wcale nie ma minimalnej dawki hormonów. Jak poinformowała mnie ostatnio moja pani ginekolog powinno się ją przepisywać dziewczynom z problemami skórnymi i hormonalnymi (np. obfite owłosienie). To są dość "mocne" tabletki.

W tym miejscu chciałabym też zaapelować do wszystkich piszących na wizażu. PISZCIE POPRAWNIE!!!!!!! Rozumiem, że błędy się zdarzają, ale takich postów, jak ten który cytuje, praktycznie nie da się czytać!!! czy to tak trudno sprawdzić to, co się napisało lub pisać nieco wolniej a dzięki temu dokładniej??
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując