Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-15, 00:25   #369
skincareobsession
Przyczajenie
 
Avatar skincareobsession
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Olejki pod prysznic EUCERIN i La Roche Posay - porównanie

Mam prośbę do osoby, która umiejętnie czyta składy kosmetyków. Zależy mi na porównaniu olejku pod prysznic Eucerin i oliwki myjącej La Roche Posay Lipikar. Próbowałam to zrobić sama - googlowałam składnik po składniku - ale nie jestem w tym biegła.
Mam alergie na zwykłe żele, te olejki wypróbowałam (nie uczuliły mnie) i nie wiem, w który inwestować ponownie. Eucerin wydaje mi się, że troszkę lepiej nawilża, ale ten z La Roche o wiele ładniej pachnie. Oba są dość drogie i bardzo bym chciała wiedzieć, który ma lepszy skład.
Poniżej wklejam składy olejków.

OLEJEK POD PRYSZNIC Eucerin pH5
Skład: Glycine Soja, MIPA-Laureth Sulfate, Ricinus Communis, Laureth-4, Cocamide DEA, Poloxamer 101, Parfum, Panthenol, Aqua, Lanolin Alcohol, Bisabolol, Citric Acid, Diammonium Citrate, BHT, Farnesol, Propyl Gallate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Limonene, Coumarin.


OLIWKA MYJĄCA LA ROCHE POSAY LIPIKAR
Skład: Aqua, Sorbitol, Sodium Laureth Sulfate, PEG-80 Hydrogenated Castor Oil, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Coco-Betaine Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyltrimonium Chloride, Niacinamide, Parfum, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, PEG-75 Shea Butter Glycerides, PPG-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide

Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Eucerin.gif (68,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg La Roche.jpg (13,9 KB, 3 załadowań)
skincareobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując