Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 19:10   #1658
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

To jest Jeffree Star

Ale ja nie umniejszam umiejętnościom samouków, to jakbym siebie kopała ale Maxineczka czaruje dopracowane makijaże (ją oglądam częściej, wspominała, że jest samoukiem i nie chodziła na kursy, z pozostałyymi "gwiazdami" eventu nie wiem jak jest), zwykle nadające się do użytku na jakieś większe imprezy :
Oj jak Maxi rozblenduje cienie na oczku to ja się idę nogami ze wstydu nakrywać ilekroć filmik widzę

A co do S. - byłam w Tarasach i Galerii Mokotowskiej

Błąd, cofam to - byłam w 3 S. - trzecia w CH Janki - tam z kolei babka naciągała jakąś 15tkę i jej rodziców (widać, że zamożnych) na kupienie mnóstwa rzeczy. Gość w pewnym momencie się pyta co konsultantka ma na oku. Na co ona, że kredkę i tusz tylko. Żona się pyta - a czemu ona nie jest taka prosta ta linia od kredki, tylko zamglona jakby - nie wiem, nie pamiętam bym użyła cienia do pomalowania się. To się odwracam do nich i mówię co się robi, żeby mieć takie oko, jak zaznacza załamanie powieki, blenduje i w ogóle. 15tka i jej ojciec chcieli robić już zakupy ze mną A ja znam się na kosmetykach tyle ile poczytam książkę, zajrzę na ten nasz wątek, przejrzę blogi i sama organoleptycznie się nauczę.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora