Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 07:27   #16
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez margoltka
bardzo wam dziękuję!

opiłowałam na bardzo krótko moje paznokcie, lekko opiłowałam płytkę żeby usunąć te wystające i łuszczące się części płytki. nałożyłam odżywkę i cóż mi pozostaje tylko czekać.

nie polecam stylistki od paznokci z solarium Sonnenschein!

jeśli któraś może polecić sprawdzoną kosmetyczkę z okolic Zabrza, Bytomia, Gliwic bardzo byłabym wdzięczna.

Wiesz jestem z Zabrza, ok.1,5 roku temu brałam ślub i robiłam sobie paznokietki ale tipsy. Byłam strasznie zadowolona. To był mój pierwszy raz i jedyny bo osobiście nie mam potrzeby zakładania sztucznych, ale do rzeczy- nie znam tego solarium o którym piszesz- na jakiej to ulicy??????- ja byłam na u. Szczęść Boże w solarium Golden Sun- naprawdę kobieta b. miła, pracuje na kosmetykach alessandro. Podejrzewam, że jeśli by się do niej zgłosić ze swoimi własnymi paznokciami to ładnie zrobi manicure i przyozdobi.Niewiem czy ona tam jeszcze przyjmuje bo nie chodze na solarium ale jak coś to zawsze mogę się tam przejść i zobaczyć , ponadto mam nr telefonu tam to też mogę podać.
A kiedy masz ten ślub?????????? no i z jakiej dzielnicy Zabrza jesteś??????/ pzdr.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując