Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trwałe usuwanie laserem jasnych włosów - pomóżcie blondynce!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-30, 08:21   #29
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Trwałe usuwanie laserem jasnych włosów - pomóżcie blondynce!

Cytat:
Napisane przez Chanelka009 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, temat może i już trochę przestarzały, bo posty są sprzed dwóch i więcej lat, nie mniej dla mnie ten temat jest wciąż aktualny. Czy któraś z Was ma nadal podobny problem z depilacją jasnych włosów? Ja podobnie jak Yanaa największy problem mam z brodą i wąsikiem! Jestem zdesperowana to za mało powiedziane, jestem już u skraju wytrzymałości, byłam na laserze 3 razy , efekt marny, dopiero później dowiedziałam się , że laser nie działa na jasne i na brązowe włosy, no masakra. XXI wiek, czy nie ma ratunku dla jasne sztywnego owłosienia!

Fajnie jeśli ktoś to przeczyta o zdecyduje się odpowiedzieć...

Pozdrawiam,
A.
Ja również jestem blondynką i byłam raz na laserze, ale efekt ZEROWY. Kosmetyczka powiedziała, że do następnego lasera nie powinnam rwać włosków plastrami tylko kremem. Od innej dowiedziałam się, że efekt może będzie, ale po ... 15 razach i że powinnam chodzić regularnie co 3 tyg., bo taka jest faza wzrostu włosa. To mnie załamało. Chyba znowu będę rwała plastrami...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując