Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-27, 14:14   #679
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez _user Pokaż wiadomość
Witam

Chciałbym użyć dermaroller do usunięcia zmarszczki mimicznej.
Wkurza mnie to bo ta zmarszczkę mam wyłącznie po jednej stronie, inaczej bym się tym nie przejmował, ale przez to mam dysproporcję uśmiechu zwłaszcza :/

Zdjęcie zmarszczki z rana:

http://www.freeimagehosting.net/8m2bl


I dodam, że jestem facetem

W zamian za porady podzielę się swoimi rezultatami łącznie ze zdjęciami. Może wykorzystacie te doświadczenia kiedyś dla swoich mężczyzn. Chciałbym do tego podejść poważnie bo już krew mnie zalewa

Proszę o polecenie jakiejś rolki i długości igiełek.
+ Jakie powinien do tego stosować kremy.

I najważniejsze, czy w ogóle roller może mi pomóc w przypadku takiej zmarszczki?

Mam cery suchą, wrażliwą.
Powiem Ci tak: cudow nie oczekuj, ale roller powinien Ci troche pomoc. U mnie najlepiej podzialal na zmarszczki na czole, te miedzy brwiami. Kolo ust tez dziala, ale slabiej. W sumie nie wiem, jak to dziala u facetow, macie grubsza skore.
Z mojego doswiadczenia wynika, ze lepiej dzialaja te z mniejsza iloscia igiel. Zabieg bardzie boli, ale efekty sa lepsze. Aczkolwiek nie wykluczam, ze to zludzenie wywolane wieksza opuchlizna
Mozesz kupic podrobe na Allego, mozesz kupic oryginal w sklepie. Oryginal 4 razy drozszy, jednego i drugiego powinno sie uzywac ok 15 razy max, potem do wyrzucenia. Ja uzywam Allegrowych i nic mi sie nie stalo. Dlugosc 0,5mm, zabieg raz na tydzien.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-02-27 o 14:15
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując