Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-17, 09:30   #83
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
powiem Ci, że mnie też.
Pewnie dlatego, że mam trudną do zdefiniowania kolorystykę: cała rzecz rozbija się o niemożność ustalenia, czy mam chłodny czy ciepły koloryt wśród osób teoretycznie znających się zdania są podzielone w tym temacie

Ale: Wampierz twierdz (ja tak to przynajmniej rozumiem) że w całej tej analizie nie chodzi o to, jaki mamy kolor (oczu, włosów, skóry) tylko w jakiej palecie barw nasza uroda najlepiej wygląda.

Niestety nadal nie mogę ustalić, czy lepiej mi w chłodnych czy ciepłych odcieniach.

Ale z pewnością lepiej mi w przygaszonych kolorach, nie w czystych i kontrastowych, także z wiosny mogę się spokojnie wykluczyć także ten test wydaje mi się mało miarodajny (polega na w koło macieju pytaniu o kolor oczu i piegi CBDO

Czy u Was też taka ciemnica od rana??? :/ Kurcze no - tak liczyłam, że lato jeszcze trochę potrwa
Ten test to prawda, nie jest szczytem marzeń, w dalszym etapie już trzeba dopłacić za konsultacje i tu jest chyba myk, jednak nie każdy jest ekspertem, nie każdy ma oko, więc można na tym zarabiać pieniądze ustalając i doradzając kolorystykę, na tym to chyba polega w tym teście, żeby nie ujawnił wszystkiego.

A spróbuj po podkładach ustalić temperaturę kolorytu, jakie kolory kupujesz, nazwy, jakie tony, oliwka, żółte, beże, szarości?

U mnie jest okropnie, deszcz, chmury. w dodatku wczoraj rozpoczęłam remont elewacji, (docieplenie itp), cały dzień rozkładali rusztowanie, a dziś już się nie pojawili więc nie wiem ile to potrwa, ale czuję, że prędko nie skończą.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora