Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje raczkowanie w nowym hobby
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-19, 13:01   #348
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Moje raczkowanie w nowym hobby

Cytat:
Napisane przez cycol11 Pokaż wiadomość
Jestem pod ogromnym wrażeniem twojego kompletu:love : piękny
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez anuleczka2 Pokaż wiadomość
Mnie też podoba się ten mebelek ,pięknie wyszły przecierki [ja zawsze mam z tym problem }praca estetycznie wykonana ,.Ale!! nie pasują mi cieniowania ,mało rozciągnięte .No może tylko ja tak to widzę .Zresztą Twoje prace zawsze są bardzo starannie wykonane .
Anuleczka z cieniowaniem mam zawsze problem - najpier rozciagnełam cienie mocno, ale wydawalo mi się to zbyt ciemne i takie "brudne" w stosunku do reszty. Zmywałam i zaczynałam od nowa pare razy i w końcu wyszło jak wyszło. Ale jak to mowią trening czyni mistrza wiec następnym razem będzie lepiej (mam nadzieję)

Cytat:
Napisane przez dzianga Pokaż wiadomość
Ale jak Ci sie udało takie cudo zdobyć za 15 zł niesamowite i z wysuwana półeczką..echh zrobiłaś komplet bardzo ładnie, skąd taki napis śliczny, wydruk? czy transfer? Dobrze że pokazujesz przedmioty przed, te świeczniki teraz rewelacyjnie wyglądają. Szafeczka fajnie postarzona po brzegach
Dzianga ten napis to szablon stamperii (niestety wycofany ze sprzedazy wiec się naprosiłam by zdobyć choć uzywany, za co pewnej Pani jestem dozgonnie wdzięczna)
Powiem wam że te świeczniki z Ikei to jakiś koszmar! O ile z pomaranczowymi potraktowanymi primerem i wieloma warstwami farby jakoś poszło, o tyle z białym, który za chwilkę pokażę to była jakaś masakra. Zmatowilam całośc, połozyłam primer, farbę no i przy klejeniu zonk! Całośc się zaczeła odlepiać jak maseczka z twarzy
Wkurzyłam się, zmyłam całość, chwyciłam szlifierkę męża i najgrubszy papier jaki miałam i zeszlifowałam prawie całą tą paskudną farbę. No i na taki zmatowiony (bez malowania) kleiłam serwetki. Oto efekty.

upsss nie załadowałam zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2200.jpg (34,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plywajacy1.jpg (44,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plywajacy3.jpg (27,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plywajacy4.jpg (47,2 KB, 15 załadowań)
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz


Edytowane przez Reverie1
Czas edycji: 2013-08-19 o 13:43
Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując