Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 12:32   #2499
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Sanoflore to migdałowe mleczko nawilżające z olejkiem roślinnym bio ze słodkich migdałów i olejkiem eterycznym Bio z pomarańczy. Dobrze nawilża i zapach jest specyficzny
kremu Aqua jeszcze nie używałam. skład: aqua, dimethicone, glycerin, hydroxyethyl urea, glucose, silika, polyacrylate-13, dimethicone/divinyldimethicone/silsesquioxane crosspolymer, imidazolidinyl urea, phenoxyethanol, phenyl trimethicone, carbomer, polyisobutene, disodium edta, parfum, butylene glycol, urea, benzophenone-4, sodium hydroxide, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, isohexadecane, polysorbate 20, sorbitan isostearate, erythritol, ammonium polyacryloydimethyl taurate, glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, tocopheryl acetate, polysorbate 80, hydrolyzed rice extract, homarine hci, ci 42090, ci 17200.
I jak oceniasz ten skład?
O, nie widziałam nigdzie takiego mleczka. A intensywnie pachnie czy delikatnie?
Jeśli chodzi o skład, to nie znam się na tym dobrze, według mnie jest kiepski, jak wszystko z Avonu. Może niech ktoś dobrze obeznany się wypowie. To taki skład, gdzie jest pełno nazw, ktorych nawet nie znam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując