Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OKULARY z filtrem UV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-01, 07:19   #100
Ballerina
Raczkowanie
 
Avatar Ballerina
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: OKULARY z filtrem UV

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
O widziesz chudteczke z napisem firmy tez dostalam, lezy dobie w etiu. A co to ta smycz? jakis sznurek przymocowany do etui?
Gwarancje tez dostalas?
Okulary od kreatorow mody tez sa porzadne, tez maja filtry. Tam gdzie kupowalam moje Solano maja tez maly optyk z tylko okularami od Gucci, Chanel, Dior itp. Jest tylko jedno ale... ceny za jedne wachaja sie od 200zl do 800zl. Jak dla mnie 116zl bylo juz sporo jak na okulary przeciwsloneczne, ale 800zl? nawet jak bym miala to bym nie dala tyle kasy. za skompa jestem hehehe. Pani w tym optyku w ktorym kupowala, mowila mi, ze te modele co maja to sa wlasnie podroby tych drogich, co maja w tym malym optyku. Podroby pod wzgledem modelu. Wiele firm wzoruje sie na wzornictwie tych drogich marek. Szkla oczywiscie sa tak samo dobre i z filtrami jak te od Diora itp.
Tak, to taki sznurek. Tak mi się wydaje,że to się smycz nazywa
Gwarancję też dostałam. Dla mnie zakup tych okularów to też była spora inwestycja i też nie wydałabym kilkaset złotych, tym bardziej że, jak piszesz, wzornictwo jest podobne a szkła dobre,natomiast ewentualna strata byłaby bardziej bolesna.
Ballerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując