Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 20:06   #1028
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Ze zdjęcia ciężko, nie wiadomo jakie światło itd, ale rzeczywiście jest wyraźna różnica między szyją a twarzą. Szyja oliwkowo, lekko żółta, a twarz mocno zaróżowiona. To normalne, że twarz ma inny kolor, nie przejmuj się. Jest bardziej wystawiona na czynniki atmosferyczne, wrażliwsza, częściej złuszczana.
Nie wiem, z czego wynika u Ciebie różowość na twarzy, nie wygląda to na niezdrowe zaczerwienienie. Niemniej, ja bym równała do reszty ciała, czyli starała się dobrać taki podkład, który będzie w kolorze szyi i będzie na tyle kryjący, żeby twarz do niej dopasować. Zaczęłabym od neutralnych i oliwkowych odcieni i kategorycznie unikała róży w podkładzie, żeby nie pogłębiać różnicy.
Często mam rumieńce bo mam naczynkową cerę.W pewnym stopniu może tez od tych wszystkich maści na trądzik którego w końcu się pozbyłam (jak na razie 2 miesiące spokoju) ale zostały blizny .
Zawsze staram się unikać różowych tonów w podkładach.
Z Annabell miałam tez próbki natural fairest i beige fairest i wyglądałam w tym koszmarnie..za jasne no i na twarzy świnka .


http://www.kolorowka.com/254,color-blend-yellow.html
chyba to muszę dokupić ?


To zdjęcie chyba robiłam po umyciu twarzy i troszkę większy rumieniec jest wtedy i po zmyciu filtra biodermy który mnie szczypał i musiałam go zmyć .
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2014-02-07 o 20:11
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując