Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 18:28   #172
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Śniegowa, nie uważam, że jestem bydłem, nie macam wszystkiego jak leci, a ty skoro masz się za osobę na poziomie, to czemu używasz takiego słownictwa?
Po prostu zainteresowana postem o nudziaku na linię wodną chciałam spróbować czegoś innego w makijażu. I na pewno zmacanej przeze mnie kredki nikt nie kupi, bo miała twardość kamienia. A jeśli kupi w ciemno tak jak ty, to i tak jej nie użyje. Gdyby nadawała się do użytku, kupiłabym ją. Nie oglądałabym koloru, którego nie użyję, po co miałabym to robić? Trudno ci to zrozumieć? Łatwiej rzucać wyzwiskami?
To ja napisałam, że moim zdaniem, kobiety otwierające kosmetyki pełnowartościowe to bydło a Śniegowej się obrywa .... I tak, podtrzymuję to... I nie, nie kryję tego.
Nie otwiera się kosmetyków które nie są testerami, nie robi się tego i już! Nie ma testera- bierzesz w ciemno. Twarda jak kamień, kija warta, trudno, do śmieci. Życie jest pełne niespodzianek, tych niemiłych także.
Jak ja jakiś produkt kupuję w ciemno i w domu widzę, że macany to też do śmieci. Dla mnie to też niemiła niespodzianka, a te niemiłe niespodzianki fundują mi właśnie takie macantki jak Ty
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-05-07 o 18:33
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując