Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-22, 07:15   #1175
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry w deszczowy i ciemny poniedziałek spaaać :ziewa:
dzisiaj będzie ciężki dzień.... Szef wrócił z urlopu pełen nowych "genialnych" pomysłów jak nam usprawnić robotę już slyszę że szaleje na dole, zaraz pewnie dotrze do mnie na piętro

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ha, ha, niby tak. Ale jak za dużo wydam na ciuchy, to już nie starczy na kosmetyki, taki klops I jak żyć?
pocieszę Cię że sama mam ten problem. Ale ostatnio nie ma fajnych promo kosmetycznych


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i udało mi sie kliknąć jeansy w zarowni przecenione ze 199 na 29 - weszłam w link i akurat moj rozmiar wisiał takie zakupy to ja lubie - za ułamek ceny
super!!! ja w zarze to wieki nic nie kupiłam cycki mi się tam w nic nie mieszczą

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha, tak sie najlepiej kupuje niech Ci sie dobrze noszą
Kiedys miałam fijołka na punkcie oryginalnych jeansów, potem mi przeszło
ja dawniej tez kupowałam oryginalne ale po tym jak dwie pary jeansów za 300 zł każda przetarły mi się po takim samym okresie jak jeansy za 39 zł z House odpuściłam bo bez sensu wszędzie teraz taki sam badziew robią, w tej samej chińskiej fabryce więc nie opłaca się wydawać dużo na spodnie, bluzki czy cokolwiek innego


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ona chyba pozwala Inditex za dyskryminacje osob puszystych. No i w sumie miała racje

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------


serca nie macie dla Alechandra i jego trzepania?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora