Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-22, 07:42   #1188
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale jak to?! Dlaczego? Gule od Luny???

Niestety, nie mam czasu absolutnie na nic W ten weekend odsypiałam cały czas, więc tylko teraz trochę zerkam na wątek. Już nawet nie wiem, co się dzieje Czy jakieś nowe śluby? Dzieci? Romanse? Wszystko mnie omija
Fajnie, że imprezujecie na weselach. Ja w tym roku nie mam żadnej takiej uroczystości, trochę szkoda

Powiecie, które to jest to cudne serum w wit. C? Widziałam tylko, że Lena zachwalała firmę Liqpharm. W ogóle dziękuję za taki wyczerpujący opis!!! Wszystko sobie zapisałam i będę sprawdzać
Właśnie szukam teraz fajnych toników, więc tym bardziej mi się przyda, a jakbyście jeszcze mogły dorzucić Waszych tonikowych ulubieńców, to będę wdzięczna
Dziewczyny chwaliły to serum:

http://www.aptekagemini.pl/liq-cc-serum-light-30ml.html

Są dwie wersje - light i rich.

Nie stosowałam, mam dopiero w planach.

Ps. wczoraj wieczorem na stronie Sephory zobaczyłam, że serum Strivectinu, które po wyprzedażach kupiłam za 170-180 zł kosztuje w regularnej cenie 450 zł.

I za to Was lubię
Oczywiście nie tylko za to
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora