Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Badania wstępne... ??? co to w ogóle jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-19, 06:45   #2
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Badania wstępne... ??? co to w ogóle jest?

Cytat:
Napisane przez Full sadness Pokaż wiadomość
WItam
Nie wiem czy umieszczam moje zapytanie w dobrym dziale więc nie krzyczcie i nie bijcie proszę
Dostała skierowanie na badania wstępne z zakładu pracy i chciałabym się dowiedzieć na czym one w ogóle polegają, bo szczerze to nie mam zielonego pojęcia
Dostałam też telefon do rejestracji w konkretnej przychodni, ale się zastanawiam czy nie potrzebne jest też np. skierownie od lekarza rodzinnego?? Czy wystarczy te, które mam z zakładu pracy?
Z góry dziękuję za Waszą pomoc
Wystarczy te, które dostałaś z zakładu pracy. Skierują cię w tej przychodni do lekarza medycyny pracy. Ten ewentualnie da Ci skierowanie na wykonanie badań - krew, mocz, zbada Cię ogólnie, może wysłać do okulisty no i potem z kompletem wyników wrócisz do tego lekarza, np. następnego dnia, lub za dwa dni i on Ci wypisze zaświadczenie, że jesteś zdolna do pracy.
W swoim zyciu miałam dwa badania wstępne do pracy - pierwsze właśnie wyglądało tak, jak powyżej, drugie: poszłam do lekarza, a ten bez zadnego badania, bez zadnych skierowań na dalsze 'rozeznanie' wypisał mi zaświadczenie..

Edytowane przez Sarrai
Czas edycji: 2009-11-19 o 06:46
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując