Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-11, 06:52   #3505
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jestem poza domem więc nie sprawdzę ale będzie dość wysoko.
Z dwie minuty? Może ciut mniej.








Aż się pochwalę. Skusił mnie krem Bielendy, o którym pisała iamsolucky. Poszłam do Rossa i patrzę, że był za 10,19, cena na do widzenia, oczywiście wszystko wykupione. Już miałam odchodzić a tu patrzę, że ostatnia sztuka leży na górnej półce zawalona innymi produktami, ktoś musiał się w pośpiechu rozmyślić będzie testowanko

Wysłano z [emoji336]
ja masuję nie dłużej niż 30 sekund

o nie, czyżby był w ogóle wycofywany? Zawsze tak mam jak coś mi podpasuje przejdę się jutro do Ross może coś się uchowało jeszcze

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może na stronie producenta/sklepu piszą


Jeszcze jedna kwestia co do mikrodermabrazji, konieczne filtry, no i skóra bez żadnych stanów zapalnych, ani wyprysków, ukrytych chorób typu grzybica skóry, nużeniec (badanie w tym kierunku), to po pierwsze, a po drugie, ja kiedyś miałam taki zestaw do domowej mikrodermabrazji, był peeling i serum po, chyba Oriflame, ale to był gotowiec, więc jeszcze coś innego, niż czysty korund, który musimy same "obsłużyć". W każdym razie ten gotowiec był ok. ale miałam po nim brzydszą cerę, po każdym zabiegu skóra była podrażniona, to normalne, ale niestety zaczęła też brzydko rogowacieć, tzn martwy naskórek mi szybciej narastał i częściej musiałam używać później ścierniw. Ja ogólnie nie przepadam za tym zabiegiem już pomijając kwestie zrobienia sobie kuku.
no właśnie, korund ma dużo przeciwwskazań, jak ma się uszkodzenia naskórka, wypryski, znamiona to nie wolno skórę po korundzie traktuję jak po kwasie i zawsze daję coś tłustego, odżywczego.
Ja np. po mikrofibrze przed laty zawsze miałam mega podrażnienie i kaszkę, nawet jak tylko delikatnie się nią miziałam.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora