Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ zmusza mnie do sexu siłą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-02, 18:11   #21
zwyklakobietka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: TŻ zmusza mnie do sexu siłą

Dziękuję za zainteresowanie.

TŻ nie jest chodzącym złem. Ma dobry kontakt z dzieckiem. Ma też sporo zalet ale te zalety w takiej sytuacji mają niewielkie znaczenie.

On kiedy robił to z użyciem siły to nie robi tego z zaciśniętymi zębami, w złości itd., robi to nawet z uśmiechem i mówi wówczas, że to jest normalne sex jest małżeństwie i żebym się nie opierała. Nawet czułe słowa mówi podczas tego. On nie traktuje tego zupełnie jako coś złego. Kiedy mu powiedziałam, że to jest gwałt bo w małżeństwie też to jest gwałtem to wykpił to dając do zrozumienia, że nie boi się odpowiedzialności za to. Jego kpienie tu nie ma znaczenia ponieważ z tego co wiem to przepisy prawa są tutaj precyzyjne. W ostatnich miesiącach takie „wymuszanie” miało miejsce 5 razy.

Od niedawna dopiero zdałam sobie sprawę, że moje oczekiwania odnoście traktowania mnie jak partnera, rozmów na tematy nie tylko podstawowe, współdecydowania itd. są czymś normalnym. Jestem świadoma, że jemu bardzo nie odpowiada moja pauza odnośnie sexu z nim ale ja nie potrafię być tak traktowana i jak gdyby nigdy nic iść do łóżka. On nie potrafił i nie potrafi się zmierzyć z moimi „oczekiwaniami”, które są naturalne i normalne w każdym związku.

Odnośnie miejsca mieszkania - gdybyśmy się rozeszli to mogę liczyć na moją rodzinę, pewnie mieszkałabym przez jakiś czas u rodziny, do tego pewnie pojawiły by się alimenty w takiej sytuacji, potem jak wróciłabym do pracy to stać by mnie było na wszystkie podstawowe potrzeby do życia.

Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.
zwyklakobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując