Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój mąż ma Mało spermy, Bardzo skąpe wytryski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-09, 00:30   #13
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Mój mąż ma Mało spermy, Bardzo skąpe wytryski

Cytat:
Napisane przez annna252 Pokaż wiadomość
Witam, staramy się z mężem o dziecko już kilka lat, 7 lat bez jakich kolwiek zabezpieczeń 9wręcz starałam się jak mogłam o wpadkę) przed ślubem i teraz po ślubie już 7 miesięcy na powarznie się staramy i nic. Ja już zrobiłam wszelkie badania- wszystko OK. A mąż jeszcze się nie badał i ciężko go nakłonić do tego. Co mnie niepokoi i zawsze niepokoiło, to że mój mąż chyba od zawasze jak sięgnę pamięcią w przesłość miał bardzo skąpe wytryski a czsem wogóle ich nie było mimo orgazmu. nie kochamy się bardzo często, średnio 1-2 razy diennie, ale nawet po 2 dniowej przerwie sytuacja jest taka sama, skąpy wytrysk, mniej niż 2ml. Pomóżcie, czy spotkałyście się z czymś takim u swego partnera, czy to możę być poważny problem jeśli chodz o płodność?
1. A ja zastanawiam sie jak obliczyliscie, ze ilosc spermy jaka jest podczas wytrysku to dokladnie ilosc 2 ml, albo nawet mniej?
2. Ilosc spermy zalezy od organizmu faceta. Mowienie, ze ilosc spermy jest za mala, nie wiedzac jak sprawa stoi z iloscia i jakoscia plemnikow, porownywalabym do twierdzenia, ze kobieta jest bezplodna, bo ma za skape okresy, bo zamiast 4 czy 5 dni okres trwa 2 dni i to niecale... Jedno i drugie jest kwesta indywidualna. Wiadomo jednak, ze przecietny mezczyzna wydziela ok jednej malej lyzeczki od kawy spermy podczas wytrysku. Bywaja od tej reguly odstepstwa w jedna jak i w druga strone.
3. Mezczyzni moga miec orgazmy bez wytryskow i jest to rzecz jak najbarej normalna. Jest to kwestia przez mezczyzne do wycwiczenia. Ta sztuczka przydaje sie, gdy para nie chce miec jeszcze potomstwa.
4. Twierdzene, ze kochanie sie 1-2 razy dziennie to kochanie sie nie za czesto to tez wsadzilabym miedzy bajki. Nie za czesto by bylo, jakbyscie sie kochali do 3 dni.
5. Mam wrazenie, ze to Ty sie starasz o dziecko, a nie razem sie staracie. Twojemu mezowi do bycia ojcem jeszcze sie nie spieszy, jak widac (moj tez patrzy na dzieci, usmiecha sie do nich, bawi sie z nimi, dzieci go uwielbiaja, ale sam mowi, ze do bycia ojcem nie jest jeszcze gotowy). Skoro tak, to wg mnie nic dziwnego, ze jeszcze nie jestes w ciazy. Decyzja o posiadaniu potomstwa powinna byc wspolna a nie jednostronna. Jak chlop chce to potrafi tak dzialac, ze z tego dzialania i tak nic nie bedzie.
6. Skoro dopiero od 7 miesiecy staracie sie 'na powaznie' o potomstwo to jeszcze radze poczekac. O problemach z plodnoscia mozna mowic, gdy para nie moze zajsc w ciaze od 12 miesiecy od rozpoczecia wspolnych prob.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2009-12-09 o 00:34
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując