Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ceny usług w waszych gabinetach stomatologicznych.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 11:32   #5
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Ceny usług w waszych gabinetach stomatologicznych.

obecnie place 70-120zl za wizyte, zniecuzlenie wliczone w cene, z tym ze chodze do prywatnego.

moja przygoda z NFZ skonczyla sie po wizycie, ktora kosztowala mnie 500zl,a biale plomby i tak pozolkly. moze teraz cos sie zmienilo w NFZ, tego nie wiem, bo ostatni raz bylam dwa lata temu, jeszcze jako osoba niepelnoletnia. Mily pan zaczal robic kanalowe leczenie, ktore trwalo 2 wizyty. Po pierwszej wizycie, zab mi sie zlamal, dziaslo bolalo bardzo. Szybko bez rejestracji ze szkoly pojechalam do dentysty, mowiac co sie stalo. Pan mnie przyjal nie bylo innych pacjentow. Naprawil mi tego zeba, tzn nadbudowal go czy jakos tak, dal biala plombe, zaprosil do kasy i poprosil za leczenie 350zl i za zlamanego zeba z mojej winy 150zl, mimo ze rejestracja byla wyrazne na NFZ, doktor zrobil po swojemu nie uprzedzajac mnie.

Ten zawod sie ceni, dlatego warto znalezc dobrego dentyste i placic +/- 20zl i miec swiety spokoj, byc zadowolonym.
Zeby jakby nie patrzac, powinny nam sluzyc chociaz czesc przez cale zycie, wiec warto o nie dbac teraz i miec ich kilka na starosc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując