Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-15, 10:54   #2871
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja widzę, że w S. dużo jest rzeczy przez nich klejonych dodatkowo przezroczystą taśmą. Tzn. jak mają dostawę, to do pudełeczek z kosmetykami wkładają te "alarmy" kody kreskowe i wtedy zaklejają. W S. nie spotkałam się z otwieraniem produktu. W D. często, nawet z odkręcaniem tuszu-produktu.
Kupuję róż w Sephorze, Pani chce go sprawdzić , ja mówię, że dziękuję. Po zapłaceniu okazuje się, że to kółeczko jest przecięte, więc proszę o wymianę na inny egzemplarz. Konsultantka do mnie, że to oni tak zaklejają, a ja swoje - że nie chcę otwieranego produktu. Z wielkim zdziwieniem i łaską wymieniła. Moja asertywność była spowodowana również tym, że nie dostałam żadnej próbki Ale to jeszcze nie koniec...uwaga, uwaga...przed wymianą otworzyła róż - czyli jak ktoś go kupi za kilka miesięcy to już będzie nieświeży - rozbraja mnie ich "logika" PAO

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-15 o 10:55
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora