Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ zmusza mnie do sexu siłą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-02, 14:47   #6
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: TŻ zmusza mnie do sexu siłą

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość

No tak, to nie takie proste zauważyć, że nie mam ochoty na seks, a mąż mnie łapie, robi siniaki i gwałci.

Faktycznie, od takich ludzi trudno odejść.

Autorka ma dziecko i powinna zrobić wszystko, by mogło spokojnie dorastać i powinna zrobić wszystko, by nie być krzywdzoną.

Jak można pisać: "nie rozważałam wariantu ostatecznego z uwagi na dobro dziecka" - jakie dobro dziecka? Mieć popieprzonego ojca, który gwałci matkę? Upokarza ją? Może niedługo dziecko będzie mu przeszkadzało?

Gdybym była dzieckiem, w życiu bym nie chciała mieszkać z takim ojcem i miałabym wielki żal do matki, że nie chciała/była w stanie od niego odejść.
Chodzi mi o to, że bardzo często kobiety popełniają błąd myślac, że to był tylko raz, i że on juz nigdy, przecież mnie kocha(ł) i że on się na pewno zmieni... To taki syndrom żony alkoholika. Aby się z takiego związku wyrwać trzeba siły i charakteru. Niestety wygląda na to, że autorce brak i tego i tego. Dlatego napisałam, że to trudne.

Uważam, że jak najszybsze odejście jest jedynym wyjściem w tej sytuacji. Ze względu na siebie a w szczególności ze wzgledu na dziecko. Ono wszystko widzi, zapamiętuje i koduje sobie wzorce. Jeśli to chłopak- to mamy potencjalnego przyszłego męża gwałcącego żonę, a jeśli dziewczynka, to potencjalna ofiara.

Prawdopodobnie, jednak odejście by w tym przypadku było jednak najłatwiejszym elementem drogo ku wolnośći. Bo z tego co widze to typ faceta który po otrzymaniu papierów powie: ja Ci dopiero teraz pokaże i Cię udupię.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-12-02 o 14:53
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując