Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki żel wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-18, 11:20   #62
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: różne żele - tanie a dobre

[QUOTE=dadaq]Chodzi mi oczywiście o PL Blue colection czy "GABRIELLE PROFESSIONAL". a jeśli chodzi o inne sprawy to mi np. IBD też złuszcza się z płytki, a jest taki polecany.QUOTE]
Z Gabrielle to moja koleżanka kupiła lampe. Tunelowa bardzo fajna, nawet jej prze moment zazdrościłam, bo nie dość, że kupiła taniej lampę niz ja, to jeszcze ona ma wyłączniki czasoe 180sek, 120sek, nieskończoność (praca ciągła ), a ja tylko 120 i nieskoność....
No, ale potem wyszło szydło z worka! Równocześnie skończyły nam sie żarówki i postanowiłysmy od razu kupic lepsze- firmowe, a tu zonk! , o ile w mojej lampie włozyłam żarówki i wszystko działało ok, to u niej... zarówki nie zapalały sie- przez chwile mrugały, a potem kapota... Co się okazało? Do jej lampy pasuja tylko żarówki Gabrielle, które wystarczaja jej na ok 3 miesiące (podczas, gdy ja na moich pracuje pól roku i dłuzej).
Dziewczyna kupiła sobie droższą firmową lampę i teraz juz nie musi wymieniać żarówek co 3 miesiące....

Co do żeli IBD to nigdy nie złyszałam, zeby sie złuszczały, to musi byc jakis błąd w sztuce- może zbyt duzo bnondera?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując