Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-24, 19:24   #4346
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez justyna1250 Pokaż wiadomość
Mi ostatnio "dobrze robi" mycie twarzy olejem kokosowym. Skóra po jego użyciu staje się oczyszczona, a jednocześnie nawilżona. Jestem także w trakcie testów 2 produktów do twarzy. Pierwszym z nich jest olej tamanu, który działa antybakteryjnie, regeneruje skórę oraz zwalcza blizny. Kolejnym zaś preparatem są kapsułki twist off Dermogal z wit A+E. Oba produkty rozsmarowuję na twarzy na noc, dzięki czemu mają okazje się dobrze wchłonąć i przyswoić przez cerę. Jedynym ich minusem jest niezbyt przyjemny zapach, który można przeżyć zważając jakie korzyści zyskuje moja skóra Gorąco polecam
oo ja uwielbiam dermogal

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Aishinette Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, to najwyżej będę tylko na oxybrazję dalej chodzić do kosmetyczki, a reszta w ramach oszczędności w domku jesienią.
A z jakiej strony kupujesz kwasy? Bo znalazłam ich tyle, że zgłupiałam.
Właśnie najlepsze jest, że ani jednego dnia nie odpuściłam nakładania pod podkład filtra vichy 50, naczytałam się o foto starzeniu i się lekkiej obsesji na tym punkcie nabawiłam, plus wiadomo, żeby uniknąć przebarwień. Ale nic, może po kwasach to jakoś zjaśnieje. :/
ja uzywałam migdałowego zamówiłam z mazideł ma konsystencje proszku, miałam też mlekowy ale ten za to był o płynnej konsystencji jak już go kupiłam

jeszcze na rozjaśnienia polecam glukonolakton też w formie proszu teraz własnie uzywam tonik z nim
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora