Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-02, 14:26   #2130
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Obiecałam jakiś czas temu, że wstawię zdjęcia Semilac 028 Classic Wine by pokazać jak się prezentuje ten odcień. Na większości zdjęć w google wygląda jak mocna czerwień. Jednak to malina. Czerwony to się robi przy określonym sztucznym świetle.

Jednak mój aparat chyba coś ćpie bo nie ogarnia kolorów. Zupełnie nie ogarnia. Dlatego zamiast maliny i tutaj widać coś innego
Postanowiłam jednak nie poprawiać zdjęć bo sama bym tylko je przekłamała. By nieco zobrazować jak kolory ze zdjęć mają się do rzeczywistości, na jednym zestawiłam moje paznokcie z banknotem. Jak się przyjrzeć, widać że banknot jest mniej różowy niż w realu.

Wszystkie zdjęcia wykonane w świetle dziennym, w pomieszczeniu białym by kolory ścian nie przekłamywały, przy pochmurnym niebie w różnej odległości od okien.

I jak wszyscy to i ja: przepraszam za skórki, one też ostatnio coś ćpią i wyglądają tragicznie mimo pielęgnacji. I za krzywo nałożony lakier, jeszcze tego nie ogarniam ale obiecuję poprawę!!!

semilac 028 classic wine 1.jpg semilac 028 classic wine 2.jpg
semilac 028 classic wine 3.jpg semilac 028 classic wine 4.jpg


201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora