Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 09:31   #4246
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam małe pytanko. Wiem, że pędzle trzeba prać, więc z braku odpowienich srodków, wyprałam wczoraj pierwszy raz po porannym makijażu o 6 rano mojego Flat Topa w żelu Babydream. Dobrze wypłukałam w ciepłej a potem zimnej wodzie, strzepałam i postawiłam "w takim czymś" w każdym bądz razie tak, że stał pod kątem 45* i nigdzie nie dotykał włosiem. I do dzisiaj jest nadal mokry? Jak długo schnie taki pędzel? Dzisiaj musiałam się pomalowac zwykłym podkładem (próbowałm zmieszać troche proszku z kremem, ale nie bardzo miałam czas i reaczej mi nie wyszło). Czy nie powinnam się zaopatrzyc w 2-gi pędzel na czas gdy tamten będzie schnął?
ja moje LHK (ktore tez dlugo schnie) po zabiegach pielegnacyjnych wkładam w recznik i delikatnie ugniatajac odsaczam z niego wode, po takim zabiegu jest juz jakby w polowie suchy, rozczapierzam mu wloski, trzepne pare razy i ukladam w miesczce do mineralow wlosiem do gory..po kilku godzinach jest suchutki, milutki, czysty i miekki, czyli gotowy do dalszego używania

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-09-17 o 09:33
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora