Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-17, 11:40   #4253
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
BŁAGAM POMÓŻCIE KOCHANE!
Jestem na minerałach zupełnie nowa. Chciałabym kupić sobie nieduży (ten średni - mini) podkład z EDM 1 albo 2 odcienie żebym mogła sobie dobrać.
Myslę raczej o fair, ewentualnie light nie wpadające w róż bo mam naczynkową cerę i chce tę różowośc zakryć czymś. Poza naczynkami moja cera jest mieszana, czasem wyskakują jakieś wypryski (gule). Do tej pory używalam Estee Lauder double wear light 1.0 i byłam nawet względnie zadowolona. W każdym razie kolor był ok.
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić KONKRETNY produkt z EDM? Zupełnie się w tym gubię. Albo sprzedać odsypkę? albo poradzić jak zamówić?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pojemności mini już nie ma- tylko sample 1g oraz big ok 5-6g- 1 oraz 2 post

Kolor podkłady możemy spróbować dobrać ale ciężko będzie przez nazwę podkładu oraz jego koloru ze zwykłej kolorówki. Najlepiej będzie jak wkleisz swoją twarz plus szyję w świetle dziennym- wtedy pomożemy
Poza tym zachęcam właśnie do zamówienia bezpłatnego zestawu próbek w określonej tonacji - instrukcja 1 post
Przede wszystkim- witamy w świecie minerałów

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ja juz tetsuje tyle czasu odcienie i chyba nie ma w edm dla mnie idealnego.
linen jest za bardzo szary-no moze nie tyle za bardzo szary co brakuje mi w nim jakiegos zoltego tonu.
olive fair-niby moze byc ale taka oliwka to ja nie jestem
golden fair-sama nie wiem... tez wydaje sie za malo zolty
fawn-wygladam w nim straszie niezdrowo, jest na twarzy widoczy, aczkolwiek wcale za zolto nie wygladam, tylko tak jak trup:P
A mieszać nie można?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-09-17 o 11:41
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora