Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-25, 09:04   #955
mirrow89
Raczkowanie
 
Avatar mirrow89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: Wągry- mój największy wróg!!!

Cytat:
Napisane przez niepozorna
a od jak dawna myjesz twarz tym mydłem? no i czy mogę np. raz dziennie myć twarz żelem a raz mydłem?
myję już od pół roku i jestem bardzo zadowolona przynajmniej mojej cerze to odpowiada. a co do używania mydła i żelu to tego nie wypróbowałam i chyba nie bym nie zaryzykowała bo właśnie dzięki myciu mydełkiem odzyskałam równowagę skóry którą zachwiały właśnie te "super cud żele" do twarzy. ale to oczywiście kwestia indywidualna. dodam jescze że kiedy moja przyjaciółka poszła do tego dermatologa pierwsze o co zapytał to dlaczego na taką BRUDNĄ twarz <lol> dziewczyna trochę się zmieszała i zawstydziła no bo wiadomo..... dba o twarz jak się da a lekarz jej mówi że jest brudasem:P i powiedział jej żeby myła mydłem bo tylko wtedy oczyści skurę z tego syfu kurzu tłuszczu etc. kiedy mi to opowiedziała postanowiłam spróbować i tak już zostało wiecie przez pierwsze mycia mydłem po spłukaniu wodą czułam że pod palcami mi się brud wałkuje!!!!! a przecież kilka razy dziennie regularnie myłam twarz. po "wywałkowaniu" brudu twarz była jaśniejsza czystrza i wągry też się oczyszczały bo były mniej widoczne no i jeszcze jeden plus to to że mi się strefa T tak nie przetłuszcza po kilku godzinach z czego jestem najbarxziej happy
mirrow89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując