Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 18:43   #1241
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26969447]
Od 2009 roku na terenie UE obowiązuje zakaz sprzedaży gotowych kosmetyków testowanych na zwierzętach.
[/QUOTE]

no dobrze ale np. L'oreal testuje na zwierzętach a ich kosmetyki są sprzedawane w Polsce, czy to oznacza że nie testują tylko gotowych kosmetyków na zwierzętach?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A może któraś z Was miała korektor pixie lub rhea;> jak wrażenia?
jeśli chodzi o ich kamuflaże to ja mam żółty i próbkę różowego

różowy używam pod oczy do rozświetlania, ale jest dość dla mnie jasny więc używam go pod podkład, a na podkład i tak ląduje potem korektor by zakryć cienie i zasinienie (uroki cienkiej skóry....) - jestem całkiem zadowolona aczkolwiek tak jak z żółtym już coś zaczyna się z nim dziać, rozwarstwia się czy coś takiego ponieważ jakieś takie czerwone linie się w nim robią (ale nie zmieniło to w żaden sposób efektu końcowego po jego nałożeniu pod oczy)

żółty natomiast jest chyba nieco gorszy - nieco mniej napigmentowany, potrafi się rolować (albo nie współgry z niektórymi kremami na dzień), trochę się zciera po nałożeniu podkładu, ale jednak coś tam zakrywa (ja używam go na wszelakie zaczerwienienia i czerwonawe przebarwienia) i na pewno lepiej go użyć niż nie nakładać go wcale, ale nie wiem czy kiedyś go jeszcze kupię ponieważ mam wrażenie, że też mi się psuje (może to wina tego słoiczka, jest przezroczysty - choć z drugiej strony częściowo był już taki jak do mnie przyszedł) - nie jest taki 'miękki' jak różowy kamuflaż, no i po bokach słoiczka widać różnice - jakby część kamuflażu zaczynała mieć jaśniejszy żółty kolor (coś w tym stylu)

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czy cena 28zł to cena regularna u nich?bez żadnych tych ich kart?
wprawdzie pytanie nie do mnie, ale odpowiem

ta cena to nie jest cena regularna, a pomniejszona o 20% (obecnie w SP wraz z kartą jest obniżka 20-procentowa na wszystkie kosmetyki z serii beECO Flos Leka)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora