Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 18:26   #450
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Dobry wieczór

Kochane, nie będę cytować wszystkich wypowiedzi, bo po prostu nie dam rady. Mam nadzieję, że nie będziecie złe. Za wszelkie komplementy czy rady bardzo dziękuję, zawsze potraficie człowiekowi pomóc Wiem, że paznokcie przy skórkach nie są ładnie pomalowane, ale obiecałam, że wstawię to wstawiłam. Z czasem może będzie wychodzić mi to coraz lepiej. Praktyka czyni mistrza, prawda?
Zmazałam już tamten kolor. To był beżowy z Golden Rose Rich Colour, a wyszedł jak fiolet... Mój aparat w telefonie szwankuje. Teraz mam taki brokat na golaskach, jak chcecie to wrzucę zdjęcia w następnym poście. Nic wielkiego.


ameljja, zarówno te srebrne paznokcie, jak i golaski, są piękne. Już nie wiem, co mam Ci innego o nich pisać, bo za każdym razem jest fantastycznie. Wiesz, szczerze mówiąc to patrząc na nie się wzruszyłam. Ja nigdy nie będę mieć takiej długiej płytki, a Ty po prostu dostałaś to w genach Nawet jak pokazywałaś te obgryzione paznokcie to wcale nie były króciakami, ja takie pazurki mam aktualnie... Nie mogę się na nie napatrzeć. Taka płytka jest marzeniem chyba każdej z Nas. Nie znam nikogo, kto miałby dłuższą

Kaveri, super niebieskie! Uwielbiam niebieskości, podbiłaś tym kolorkiem moje serce. Ten aktualny kształt idealnie pasuje do Twojej płytki, nic nie zmieniaj, bo jeszcze popsujesz Nigdy nie miałaś ładniejszych pazurków, naprawdę! Gratuluję, że tak się wyrobiłaś. Pamiętam, jak wysyłałaś mi te mini mini obgryzane paznokcie, a teraz taka zmiana! Możesz być z siebie dumna. Skórki na plus, jak je pielęgnujesz?

Majowa Rosa, nie marudź, to idealny migdałek Jako golaski nie przedstawiają się źle, chociaż rozumiem, że to może być dla Ciebie duża zmiana. Nie piłuj na zero, błagam! Pomaluj kolorem i daj im spokój, są śliczne.


Jeśli jeszcze ktoś coś dodawał to przepraszam, że ominęłam.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora