Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 23:36   #3042
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
od wielu osob juz to slyszalam.
dlatego ja sie wstrzymuje i sprawdze na sobie dopiero, gdy nei znajde lepszych typow pewniakow, czyli byc moze nigdy to nie nastapi
A tej alterry nie wycofuja ?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jaki przypal a ta kolezanka dobra? bo jak dobra to dziwne ze cie posadza o cos takiego, dla mnie bylaby to juz lekka obraza
rozne rzeczy sie zdarzaja po pijaku wiadomo, ja kiedys tak przetupalam w dyskotece bransoletke za 200zl na kostke na nodze po prostu nagle patrze- nie mam jej, patrze po parkiecie i szukaj wiatru w polu teraz jak mam pic w niepewnym gronie nie biore nic co wartosciowe
a chinczyk jak chinczyk- ma szmire a ma super ciuchy, np lubie jego wiekszosc dzinsow bo sama nosze juz 3 lata i zero przetarc, moj tz nosi non stop kolo 2 lat jedna pare i dopiero w robocie jako mechanik jest w stanie je zachodzic a portki po 60-90zl i designerskie, a jak robia przeceny to i po 40zl wyrwie sie
ja najczesciej jezdze tam raz w miseiacu i kupuje to co w oko wpadnie , jak nie wpadnie to nic nie kupuje i czekam na lepszy towar botki od niego nosze juz 4 sezon i git, tylko fleki zmieniam i lekko zamsz sie gdzie niegdzie wytarl a dalam 50zl
trzeba szukac.
a poza tym wiekszosc ciuchow na rynku to china i sadzisz ze chinczyk sprowadzilby sobie najgorsza szmire? u mnie serio prowadzi to 2 braci chinoli i prawie po polsku nie gadaja pracuja polki studentki.
oni biora towar od razu z fabryki, bez posrednikow stad takie ceny. a najlepiej jak widze te same sweterki na ryneczku za 50-60zl a u chinczyka- za 30-40 i sprawdzalam kiedys metki- ta sama firma! tylko chinczyk mial je z 2 miesiace wczesniej.
no i na wielki plus chyba z 6 przebieralni a ja jak nie zmierze to nie kupie wiec nawet zima cieplo w dupke mozna przebierac


widze paletka spokoju nie daje
To tak jest, niby chinol a moja mama normalnie w polskiej hurtowni kupuje to samo


Laski zostałam okularnica
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora