Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 08:27   #3046
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny;37891923

fajnie ze spotkanie sie udalo :ehem:
i tak tak, co jakis czas niech wloski jedza tresciwe, ot tak na wszelki wypadek :ehem:
co ty gadasz ze te wloski brzydkie chcesz wpier*ol :pala: :cojest: masz lepszy kolor ode mnie bo jasniejszy z ton i czystszy :mur: dalabym sie pokroic za taki kolor.i jakie gladkie.
a kto ci konce strzygl i kiedy w polokrag? :brzydal: :p: cos lekko nierowne...takie pojedyncze wloski niedociete..chyba ze dawno strzyzone ze 3mce temu to norma.





nie tylko :brzydal: ja tez nie spie od 6 bo sciagalam filmy bez limitu :brzydal:
a teraz ide do rossa nakupowac farb :rolleyes: jeszcze mamusia mnie uswiadomila, ze [I
wiesz, ale musisz mi zrobic wloski przed swietami bo ja juz do mojej fryzjerki nie pojde bo znow mnie obrypie [/I]
fajnie, ze dowiaduje sie ostatnia i do tego gada do mnie- i wiesz tak przypadkiem mam gazetke z rossmanna i teraz bedzie promocja na farbe to kupisz mi od razu kocham ja
no to murzyn leci do rossa
no własnie ta fryzjerka od tego "przerzedzenia" sie włosów
i to calkiem nie dawno bo z miesiac temu
Dziekuje za opinie o kolorze wlosow, dla mnie to one ciagle nie sa takie jakby chciala
i co teraz musze smigac i poprawiac podciecie

a dlaczego "cytowanie" jest pogrubione

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-30 o 08:28
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora