Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-30, 10:37   #3051
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no własnie ta fryzjerka od tego "przerzedzenia" sie włosów
i to calkiem nie dawno bo z miesiac temu
Dziekuje za opinie o kolorze wlosow, dla mnie to one ciagle nie sa takie jakby chciala
i co teraz musze smigac i poprawiac podciecie

a dlaczego "cytowanie" jest pogrubione
nie, ja bym te kilka wloskow sama obciachala wez podziel je przez srodek glowy jakbys 2 kucyki robila,przerzuc sobie na cycki. przytrzymuj rozczesane palcami i to co ci streczy to na rowno dociachaj

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie jakie jasne włoski mas
czekoladowo ja noszę okulary od urodzenia więc to kwestia przyzwyczajenia tylko na ślub miałam soczewki

wstawiam zdjęcia moich włosiąt po garnier naturals9.1 z nutrisse 90, po spaniu, zdjęcia bez lampy i w burym świetle bo taka beznadziejna pogoda dziś, ale i tak mi się wydaje że to poziom 8 a nie 9 będę robic odrosty i malaks na całość to może jaśniejsze troszkę wyjdą ale to za miesiąc dopiero..Załącznik 5000947Załącznik 5000948
kolor jeszcze zjasnieje, grunt ze chlodny.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wcięłam właśnie śniadanie i lecę odkurzyć pokój tż dziś przyjeżdża a ja jak zwykle zostawiłam sobie na ost. dzień mnóstwo roboty odezwę się jakoś w niedziele późnym wieczorem miłego weekendu
nawzajem

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



jakie bielusieńkie ładne

pokaż się w okularkach będzie Ci ładnie


faktycznie ciemne jak na 9 poziom

ja moje wieczorkiem umyłam i dziś widze znów że różnica w odcieniu jest a przecież robiłam ciepłym góra ciepła a długości chłodniejsze zabić się normalnie
czemu ciepła farbka wychodzi u mnie na długościach chłodno może przejde jednak na popiele lub perłe?
Bunny jak bym to mogła teraz zrobić żeby spróbować perłowym odcieniem?
asia jak chcesz perlowy teraz to ja inaczej nie widze jak polozyc bezo-perle 9.23 albo 9.32. patrz majirel albo alfa.
chyba ze nature a perle za miesiac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora