Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-08, 09:57   #1
frania1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3

Jaki kolor włosów do mnie by najbardziej pasował ?


Cześć dziewczyny Chciałabym się dowiedzieć jaki kolor włosów jest dla mnie najkorzystniejszy. Moje włosy z natury są blond, ciemny blond.. wpadłam na bardzo głupi pomysł , żeby rozjaśnić włosy rozjaśniaczem joanny w sprayu. Rozjaśniacz jest ok, nie mam żadnych uwag lecz jasny blond nie pasował do mnie , choć tak bardzo chciałam być prawdziwą blondynką. Wyglądałam tandetnie. Po krótkim czasie udałam się do sklepu po farbę . Kupiłam farbę schwarzkopf pallete deluxe czekoladowy brąz 750 . Kolorek wydawał mi się bardzo ładny, choć trochę ciemny.. tego samego dnia kuzynka , ( która jest obcykana co do farbowania, rozjaśniania włosów ) pofarbowała mi włosy tą farbą..niektórzy zachwycali się tym kolorkiem , inni twierdzili ze w jaśniejszych mi ładnie.. ogólnie ten kolor jest ładny, ale mnie postarza.. więc mam pytanie kochane , jaki kolorek włosów do mnie by pasował ? i proszę , opiszcie co bym musiała zrobić by ten kolor mi na włosach wyszedł .
Cerę mam jasną , bez piegów. Oczy koloru brązowego dość ciemnego. Brwi powiedziałabym że mam w kolorze mysim. Twarz mam okrągłą dość .
uhuhuhu , ale się rozpisałam ^^ .
frania1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując