Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-21, 20:08   #3962
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
poprawka z logiki zaliczona na 4

Aga cudny wzorek
sto lat dla Ciebie i Nef

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Yen powinni zrobić top, który błyszczałby jak SV/Poshe, nie ściągał, poziomował i wysychał w mgnieniu oka

aaaaaaaaaaa mam gema, ale zdjęcia to o kant potłuc
próbowałam ocieplić, to skóra czerwona wyszła, a lakier i tak nie tak
SH insta jak dla mnie the best, choć tafli takiej jak SV nie robi ale coś za coś, lakieru mi jeszcze w życiu nie ściągnął, wysycha migiem, pięknie poziomuje tyle, że dość szybko glucieje- tak przy końcówce, przy 1/4 buteleczki
Kurcze fajniutko u Ciebie na pazurkach wygląda a w buteleczce szału nie robi

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
szukam takiego od dawna a serio to dla mnie może wysychać w miarę szybko, nie musi w sekundzie, ale żeby nie kurczył i dawał taflę oczywiście
Anulka spróbuj SH insta dri no chyba, że miałaś i Ci nie podpasował - on nawet stempelków nie rozmazuje

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale dostałam komentarz w rozdaniu, nawet nie wiem jak to interpretować:
mnie też się nie podoba, ale nic o tym co zmienić

albo to:

em... przepraszam, że piszę o tym o czym mam ochotę :x

O kosmetykach i pielęgnacji niewiele czytam , zazwyczaj pazurkowe przeglądam

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Jutro też będę mieć nowe mani, bo top na prawej mi popękał I zamawiam SH Insta Dri i jakąś odżywkę 2w1 baza i top Zobaczymy co to będzie
Będziesz zadowolona z SH ja do niego zawsze wracam, nawet jak zglucieje to daje radę, mam już chyba 5 buteleczkę

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa,dzięki za doradzenie abym zajęła się ich kształtem.Wstawię fotkę pomalowanych, na razie są gołe -naolejowane,ale jutro zrobię sobie jakieś mani.
No to czekamy

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Podczytuje Was, bo sie mecze nad prezentacja, jednym okiem ogladam mecz i jeszcze ogarniam mikrobiologie multitasking pelna geba
Niech ten dzien sie juz skonczy
Kochana podzielność uwagi masz jak ta lala

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do kształtu paznokci, jak to jest z kwadratami? Kwadrat ma być 'matematyczny' to znaczy z prostopadłymwolnym końcem i boczkami? Ja zwykle robiłam lekki trapez, bo zauważyłam, że zawsze kiedy u kosmetyczki prosiłam o kwadrat, ona podpiłowywała boczki. Chyba, że trafiłam do kiepskiej pani
Ja piłuję zawsze boczki bo mi łopatkują ale pazurki np Cooone albo Smuci albo Miałki , bez piłowania boczków, cudnie wyglądają
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-01-21 o 20:11
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora