Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-22, 08:51   #3985
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja mam falami, piszę o tym, potem o tym, ale jednak lakierów mam najwięcej ze wszystkiego no i nawet jakby blog był tylko lakierowy nie wystarczyłoby mi życia, żeby to wszystko sfotografować i opisać

może powinnam to jakoś zrównoważyć

ja czasem o pielęgnacji czytam, ale to zależy czy mnie coś zaciekawi, np. jeśli czegoś nie używam, to nie czytam (np. te woski już mi bokiem wychodzą )
wiesz no niby zrównoważyć... ale z drugiej strony, masz pisać to na co masz ochotę, jest faza na coś to jest a jak komuś nie pasi to omija i tyle wszystkim i tak nie dogodzimy

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Anulka spróbuj SH insta dri no chyba, że miałaś i Ci nie podpasował - on nawet stempelków nie rozmazuje
Nie miałam, może kiedyś spróbuję jakoś mnie nie korcił, bo to typowy wysuszacz a te z reguły ściągają, ale jak Tobie nie ściąga to może by się faktycznie sprawdził

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Na niektórych swatchach wygląda świetnie, ale na innych ma jakąś nutę fioletu, wiec nie jestem pewna czy to to
dla mnie jest czysty no ale i tak już go nie ma, może akurat ten Bellek Ci się spodoba
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora