Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-22, 09:18   #3987
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Aga, mam nadzieje
To mój ulubiony gdyby go wycofali to dramat dla mnie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Cześć
Uwaga podczytuję was
Hejjjjjjj

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
moja podzielność uwagi poszła się ekhm.. kochać rzuciłam wszystko i się emocjonowałam meczem

zostałam wyróżniona
Nie dziwię sie , Wyszomirski zagrał mecz życia


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
miałam kiedyś, ale nie pamiętam ochów, chociaż to dość dawno było
Malinko tafli takiej jak Seche nie robi ale reszta naprawdę bardzo daje radę Polecam z czystym sumieniem, z resztą na wszystkich fociachach z moimi mani jest SH

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
cześć aaa mam dobre wieści jednak z poprawy dostałam 4.5 a nie 4 i z kolejnego kolosa też 4.5 i to wszystko z logiki

pasuje mam egzamin z logiki 3 lutego, ale ostatnio tak wymiatam w tym temacie, że nie muszę pobierać nauk a tak na serio, to tego dnia zrobię sobie akurat przerwę w nauce (żeby jeszcze było w czym )

I prawidłowo

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4473514 5]Bry


Tia... oby nie dziadkowi
Serio... zjadłam jedną babeczkę i stwierdzam, że słodycze to nie to, co tygryski lubią najbardziej. Robić mogę ale jeść... Następne będą szpinakowe albo na piwie. [/QUOTE]

Ja tez tak mam, może nie tyle o słodycze ale o samo pieczenie i gotowanie. Napichcę sie a potem nie jem A co do słodyczy, 1 raz w miesiącu mnie nachodzi na czekolade, przezd @, chyba mi żelaza brakuje

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Nie miałam, może kiedyś spróbuję jakoś mnie nie korcił, bo to typowy wysuszacz a te z reguły ściągają, ale jak Tobie nie ściąga to może by się faktycznie sprawdził
Anulka nigdy mi nie ściągnął mani, jeden raz przebarwił jabłuszko Essiaczka, ale to chyba tylko dlatego, że trzymałam go w lodówce

Wszystkie moje mni są z SH więc możecie zobaczyć naocznie jakie efekty

Boszzzz zimno, wieje i @ dostałam, nienawidzę takich dni
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-01-22 o 09:20
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora