Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 11:18   #852
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Pogodo gratuluję komplementu bo niestety odzywki typu "aleś ty blada, wez idz się opal, o wyglądasz strasznie" nie dowartosciowuja mnie ani troche.

bladosc niekoniecznie musi wygladac ladnie.
mi opalac sie jeszcze nikt nie kazal ale ostatnio mialam 2 niezbyt mile uwagi na temat mojej skory.

slonce 2 dni temu bylo tak mocne, ze chcialam ryzkowac jakiegokolwiek poparzenia(od razu robie sie czerwona i piecze mnie skora) i wysmarowalam sie bardzo mocno filtrem, na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, plecach i wszystko utrwalilam skrobia dry flo, bylam bielusienka jak gejsza, az taka bladosc mi sie nie podoba,(oczy tylko lekko maznelam tuszem, zero rozu na policzki) bo nie wyglada do konca naturalnie, ale trudno, do pracy mam doslownie 2 minuty, ale trzeba isc przez najwieksze slonce.

jakas grupa blokowych ziomali sobie stala i uslyszalam szydercze odzywki :"patrzcie jaka ona opalona, az czarna haha" chcialam sie wrocic i im cos odszczekac, ale wolalam jak najszybciej uciec z tego slonca

kolezanka z pracy powiedziala mi, ze strasznie blado wygladam i czy sie dobrze czuje, mowie jej, ze to filtr i skrobia, a ona, ze powinnam sie zbadac, bo stracilam wszystkie kolory,eh

mowie jej, ze wygladam tak blado, bo mam odsloniete ramiona i plecy, a wszyscy wokol sa opaleni, dlatego się tak rzucam w oczy, chyba nie uwierzyla mi do konca
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora