Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-22, 23:33   #865
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna jak to Twoje zdjecie w awatarze to jestes sliczna!!!
Dla mnie kazde blade jest piekne!! Z zazdroscia patrze na blada, idealna cere bo ja takiej nigdy nie bede miala... Kiedys lazilam na solarke i teraz mam g.......a skore ;(
dziekuję aparat i fotoszop mnie lubią

nie podoba mi się szara, ziemista bladosc, wyglada tak smutno. sama ostatnio odkrylam, ze nie powinnam dawac tyle pudru, mat absolutny sprawia, ze wygladam jakbym miala biala plaska twarz, jak z papieru teraz nakladam podklad adaptacyjny oriflame, (w sumie nazwalabym go bardziej magicznym upiększaczem) tylko nos i czolo dotykam puszkiem z pudrem. czasem na policzki kuleczki vollare, takie rozowiutkie, wiem, ze nie powinno sie nakladac pudrowego rozu na sam podklad ale u mnie to wyglada naprawde niezle, nie robia sie az takie wielkie rumience

a co do idealnej cery, nic nie jest przekreslone! skora sie przeciez regeneruje! moja cera ostatnio sie rozszalala,przestalam ją byc kranowa, kupilam delikatny zel do mycia ziaji i krem. cera po paru dniach poprawila sie niesamowicie, przestala byc taka luszczaca sie i podrazniona.

a na noc cudowny krem acnefan, a rano cera idealna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora