Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-23, 23:14   #1975
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dopiero dziś obejrzałam odcinek i w sumie nie ma za wiele co komentować, ślubny brokat jeszcze nie opadł.
Zaczynam mieć lekki przesyt 1 parą,. Bardzo dużo czasu im poświęcają i ten materiał z nimi jest nudnawy. Nie wiem co za "Pomysłowy" Dobromir wysłał ich w to miejsce a już poza sezonem to w ogóle średnio Aga strasznie nadskakuje Kamilowi i robi jakieś dziwaczne rzeczy typu wystawienie ręki na gumę gdy ten mówi, że ciągle ją żuje, itp .
Piotr to taki misiek trochę. No dobry chłop, opiekuńczy i nieba by tej Dorocie przychylił i jednocześnie też zagłaskał. Podczas tej gry z kartami wydaje mi się, że Dorota już wrzuciła wsteczny i zaczyna się wymiksowywać z tej relacji. Brakuje mi u nich chemii, wszystkie gesty jakieś wymuszone.
U Patrycji i Adama wesele jak wesele ale chyba oni dobrze czują się w swoim towarzystwie. Z każdym odcinkiem lubię Patrycję bardziej a dopiero teraz zauważyłam jaką ładną miała sukienkę oboje są ostrożni w ocenach ale dają sobie szansę.

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
J
Haha też na to zwróciłam uwagę

a co sądzicie o wykonaniu piosenki przez mamę Adama?
a ja totalnie nie zauważyłam tego u Adama aż odpaliłam 2 raz fragmenty z nim za to mamie Patrycji się trochę wina za dużo polało ale przesympatycznie wyszła na tych setkach

Co do piosenki mamy Adama to nieee - ja nie lubię takich rzeczy i autentycznie miałam taki cringe jak tego słuchałam. Młodzi chyba też za specjalnie nie wiedzieli jak zareagować

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość

Czytałam gdzieś, że w zapowiedzi następnego odcinka będzie coś o tym, że Dorota nie potrafi robić prania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie to taki sam rodzaj budowania napięcia jak z tekstem Laury do Macieja "muszę Ci coś powiedzieć, mam syna"
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując