Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak się upiększyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 19:43   #24
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Hej,
dzieki za fote, no więc...
zejdź z tego koloru. nie pasuje, ale o tym już sama napisałaś. Bardzo przytłacza Ci twarz, odcina się od cery i brwi.Póki go masz przyciemnij sobie brwi. kup kredkę i po prostu je pomaluj, henna na takich delikatnych włoskach trzyma się 3 dni, nie ma sensu latać do kosmetyczek, jesli chcesz henne spokojnie poradzisz sobie sama.
dodatkowo kształt tych brwi jesli jest taki naturalnie to o, jesli jednak skubiesz włoski od wewnetrznej strony łuku u góry (te które wiekszosci z nas sterczą) to przestań, bo nadajesz brwiom taki nieco "zły" wyraz. najlepiej jakby u Ciebie miały bardziej prostą linię.

fryzura nie pasuje do Twojej dość zakrąglonej twarzy, raczej skłaniam się ku prostym włosom do ramion niż ku asymetrycznej grzywce i nieładowi. ponadto grzywka optycznie skraca i poszerza niepotrzebnie twarz.
kolor naturalny ciemny blond, albo jakiś delikatny jasny złoty brąz, - jeśli chcesz ocieplić sobie kolorystykę.
jesteś chłodnym typem urody najprawdopodobniej Cool Summer.
piszesz też, że masz takie cienkie brwi z natury , jesli je depilujesz, a zdaje mi się, że jednak tak, to daj im zupelnie odrosnąć i ogarniaj tylko te wlosy, ktore wyraźnie rosną poza linią łuku, brew u Ciebie musi być nieco grubsza.

Idąc tropem swojego typu urody dobierz sobie odpowiednie kolory w makijażu i w szafie. poszukaj palet kolorystycznych dla typu cool summer i takich wlasnie podobnych (wg uznania) kolorów szukaj z sklepach.

moja propozycja jest mniej więcej taka, prawda, że jest różnica?

masz
Dziękuję. To prawda, henna praktycznie nie trzyma się moich brwi. Grzywki bym się bardzo chętnie pozbyła, tzn zapuściła na amen, ale mam meeeega wysokie czoło i boję się jeszcze bardziej zaokrąglenia twarzy.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Boziu jak Wy sie znacie na tym, wiele bym dała, żeby się na tym tak znać jak Wy

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Lubię ten prawie czarny kolor. Dlaczego on mi tak nie pasuje? Planuję iść na rozjaśnianie
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując