Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-30, 15:27   #149
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej dziewczyny
Ja zdecydowałam się kupić zestaw do hybryd do własnego użytku, nie mam ani cierpliwości ani zdolności, aby robić paznokcie innym kobietkom za pieniądze
Z początku w zestawie miałam jakąś słabiznę lakierów, ale trochę ich kupiłam. Gdzieś wyczytałam, że nawet jak lakiery są słabe, to najważniejsze aby top i baza były lepszej firmy - tak zaczęłam przygodę z semilac
Dzisiaj zrobiłam sobie pazurki na jutro, więc zobaczymy ile będą trzymać... Dodatkowo mój ukochany pod choinkę sprawił mi 3 kolorki!
Blue lagoon 019 <3 CUUUUDO!
Glossy cranberry 066 <3 Naprawdę ekstra!
Elegant raspberry 103 A o tym jeszcze ciężko mi się wypowiedzieć - nie wypróbowane

Nie jestem w malowaniu hybrydami jakaś wybitna, dopiero zaczynam, mam dodatkowo bardzo malutkie płytki paznokcia, ale dla mnie samej wystarczy Jednak myślę też o zakupie Semilac Hard i próbować sił w przedłużaniu... Jednak trochę się obawiam, bo baaardzo słabo idzie mi piłowanie paznokci

Może doradzicie mi jeszcze jakieś kolorki, które ładnie będą się prezentować na krótkich i małych paznokciach? Co możecie powiedzieć o formule hard do przedłużania? I jeszcze, czy mogłaby mi któraś dobra kobietka powiedzieć, w którym temacie mogę znaleźć informacje na temat różnych ozdobników do paznokci - naklejek, folii, stempelków (i don't know what it is), a chciałabym trochę urozmaicenia na pazurkach...

Buziaki
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując