Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-19, 13:56   #4544
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Pod prawym była. Ogromna. Widziałam się w lustrze. To chyba dlatego że Molly pisała kiedyś ze od cos2 zrobiły jej się przebarwienia pod opczami
Widze ze moja historia sni sie po nocach jako przestroga(?)
Kobietki, moje pandy czasem sa malo widoczne a czasem bardziej, nie stosuje na razie C2, nie wybielam plam niczym bo mi nie przeszkadzaja "az tak" (byc moze sie przyzwyczailam) dr we srode w gabinecie powiedziala (ogladajac mnie pod lampa) ze najbardziej widoczne sa plamy na czole - po mojej prawe stronie a ja jestem innego zdania bo te mi wogole nie przeszkadzaja natomiast najbardziej wkurza mnie panda pod lewym okiem - jak pisalam dawno temu - w miejscu nalozeniu C2 ponad rok temu (to byl chyba poczatek wrzesnia 07) niczym odrysowane flamastrem - dokladnie na granicy gdzie konczyl sie nalozony C2 - tam powstala panda zakrywam to badziewie paleta korygujaca marki "sephora" kosztuje nieduzo i sprawdza sie na caly dzien.

Jesli chodzi o cienie pod oczami to sie ich prawie pozbylam.
"prawie" bo pod jednym okiem mam 3 widoczne jeszcze uklucia po igle a pod drugim maly siniaczek o trojkolorowej barwie - zolto-niebiesko-brazowy, a przewaga zoltego, jednak jesli przyjrzec sie z bliska to widac nawet nieco zieleni wsyzystko zakrywa lekki korektor i praktycznie nic nie byloby widac gdyby nie lekka opuchlizna ktora ma zejsc do tygodnia czasu a pelny efekt mam zobaczyc dopiero po miesiacu. Uzbrajam sie po zeby w cierpliwosc wiec

Kochane dziewczynki, ja mialam cienie pod oczami od zawsze (jak powiedziala dr - taka twoja uroda ) ale od kilku mcy te cienie sie poglebily i nie mialo to zwiazku z kolorem skory lecz z "zapadnieciem" - poglebily mi sie rowki
Zeby sie tego pozbyc, dr wstrzyknela mi gesty kwas hialuronowy w doliny lez i takim sposobem substancja "wypchnela" te dolki i nawet te moje suche linie pod oczami tez zostaly wypchniete i teraz sa prawie niewidoczne.

Buczus - nie wiem czy pisalas (byc moze nie doczytalam) - jaka 8 mialas wyrwana, dolna czy gorna?
2 lata temu mialam wyrwana gorna 8 i to byl albo swietny dr albo ta moja 8 byla swietna przez 6 godzin nie pozwolil mi nic jesc i oczywiscie zadnych cieplych napojow ani potraw w ten dzien i nastepny tez
Na drugi dzien nie wzielam juz nic przeciwbolowego i zaczelam jesc wszystko ale nadal uwazalam na temperature posilkow.
Kiedy slysze jakie problemy maja moje kolezanki po wyrwaniu 8mek to sie dziwie ze u mnie tak lekko poszlo bo rana zagoila sie w ciagu 3-5 dni. 3 razy dziennie plukalam usta Eludrilem - Buczus kup sobie bo to bardzo pomaga
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora