Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-18, 19:19   #2017
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

To może i ja zasięgnę rady Już kiedyś o tym pisałam ale nikt mi nie odpisał =(
Mam cerę mieszaną, odwodnioną, przetłuszczającą się, policzki są ok (stosuje na nie zinalfat, nie mogę na resztę twarzy bo okropnie zapycha), strefa T strasznie mi się przetłuszcza, od czasu do czasu jakiś pryszcz, zawsze grudki, nierówna zaczerwieniona powierzchnia. Wcześniej zawsze próbowałam matować, to był błąd wizaż kształci Teraz rano myję twarz żelem Avene Cleanance, pryskam wodą termalną Avene, nakładam krem tonujący ziaji (beznadziejny jest, ale jestem na etapie poszukiwań i nie mogę się zdecydować), na noc robię demakijaż mleczkiem garniera zielonym, przecieram tonikiem ogórkowym ziaji, spryskuje wodą Avene, smaruje kremem Iwostin Sensitia nawilżającym, a na niespodzianki sudocrem. Raz w tygodniu nakładam peeling enzymatyczny Dermika Meritum.
Zauważyłam małą poprawę - mniej ściąga mi się twarz ale i tak nie jest rewelacyjnie, strefa T i tak się bardzo błyszczy i jest trochę ściągnięta.
zamówiłam próbki EDM, chyba to będzie dużo lepsze od tonującego ziaji..
Nie wiem gdzie robię błąd.. już długo stosuje taką pielęgnację a poprawa jest znikoma...
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora